Pokrowiec na laptopa Lenovo ThinkPad Sleeve 15 15 " (4X40N18010)
Zdjęcia 5 |
Lenovo ThinkPad Sleeve 15 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Lenovo ThinkPad Sleeve 15
Ceny na Lenovo ThinkPad Sleeve 15 |
---|---|---|---|---|
Lenovo ThinkPad Sleeve 12 12 " | od 101 zł | 3 oferty | ||
Lenovo ThinkPad Sleeve 13 13 " | od 126 zł | 7 oferty | ||
Lenovo ThinkPad Sleeve 14 14 " | od 129 zł | 5 oferty | ||
Lenovo ThinkPad Sleeve 15 15 " | od 129 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →