Torba na laptopa Lenovo ThinkPad Professional Topload 15.6 15.6 " (4X40Q26384)
Zdjęcia 5 |
Lenovo ThinkPad Professional Topload 15.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo ThinkPad Professional Topload 15.6 15.6 "
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo ThinkPad Professional Topload 15.6'' czarny TOR-LAP-LEN-038 | 389 zł |
Torba ThinkPad Professional Top-load Case 15.6 Czarny LENOVO 15.6 | 489 zł |
Lenovo ThinkPad Professional 15,6" Czarny | 399 zł |
Lenovo Torba na notebooka ThinkPad Professional 15.6 Top-load 4X40Q26384 | 444 zł |
Lenovo Torba otwierana od góry Professional do laptopów ThinkPad 15.6' 4X4 | 399 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →