Pokrowiec na laptopa Dicota Smart Skin 14-14.1 14.1 " (D31181)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Dicota Smart Skin 14-14.1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dicota 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dicota.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Dicota Smart Skin 14-14.1
Ceny na Dicota Smart Skin 14-14.1 |
---|---|---|---|---|
Dicota Smart Skin 10-11.6 11.6 " | od 210 zł | 2 oferty | ||
Dicota Smart Skin 12-12.5 12.5 " | od 117 zł | 5 oferty | ||
Dicota Smart Skin 13-13.3 13.3 " | od 177 zł | 3 oferty | ||
Dicota Smart Skin 14-14.1 14.1 " | od 116 zł | 2 oferty | ||
Dicota Smart Skin 15-15.6 15.6 " | od 135 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →