Pokrowiec na laptopa Lenovo Basic Sleeve 14 14 " (4X40Z26641)
Zdjęcia 5 |
Lenovo Basic Sleeve 14 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo Basic Sleeve 14 14 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Podstawowy rękaw 14" 4X40Z26641 | 110 zł |
Lenovo Basic Sleeve 14inch | 73 zł |
Etui Lenovo Basic Sleeve 14" Czarny | 85 zł |
Lenovo 4X40Z26641 torba na notebooka 35,6 cm (14") Etui 4X40Z26641 | 56 zł |
Lenovo 4X40Z26641 torba na notebooka 35,6 cm (14") Etui 4X40Z26641 | 56 zł |
Modyfikacje Lenovo Basic Sleeve 14
Ceny na Lenovo Basic Sleeve 14 |
---|---|---|---|---|
Lenovo Basic Sleeve 11 11 " | od 154 zł | 1 oferta | ||
Lenovo Basic Sleeve 13 13 " | od 63 zł | 3 oferty | ||
Lenovo Basic Sleeve 14 14 " | od 56 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →