Pokrowiec na laptopa Lenovo Business Casual Sleeve 14 14 " (4X40Z50944)
Zdjęcia 6 |
Lenovo Business Casual Sleeve 14 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo Business Casual Sleeve 14 14 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo 4X40Z50944 torba na notebooka 35,6 cm (14") Etui 4X40Z50944 | 97 zł |
Torba na laptopa do 14' LENOVO Business Casual Sleeve, szara | 219 zł |
Lenovo 4X40Z50944 torba na notebooka 35,6 cm (14") Etui 4X40Z50944 | 97 zł |
Etui do laptopa 14" Lenovo Business Casual Sleeve | 120 zł |
Modyfikacje Lenovo Business Casual Sleeve 14
Ceny na Lenovo Business Casual Sleeve 14 |
---|---|---|---|---|
Lenovo Business Casual Sleeve 13 13 " | od 89 zł | 3 oferty | ||
Lenovo Business Casual Sleeve 14 14 " | od 97 zł | 5 oferty | ||
Lenovo Business Casual Sleeve 15 15.6 " | od 113 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →