Pokrowiec na laptopa Targus CityGear Sleeve 14 14 " (TSS931GL)
Zdjęcia 5 |
Targus CityGear Sleeve 14 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Targus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Targus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Targus CityGear Sleeve 14
Ceny na Targus CityGear Sleeve 14 |
---|---|---|---|---|
Targus CityGear Sleeve 11.6 11.6 " | od 50 zł | 11 oferty | ||
Targus CityGear Sleeve 13.3 13.3 " | od 90 zł | 4 oferty | ||
Targus CityGear Sleeve 14 14 " | od 78 zł | 1 oferta | ||
Targus CityGear Sleeve 15.6 15.6 " | od 91 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →