Torba na laptopa Lenovo ThinkPad Essential Messenger 15.6 15.6 " (4X40Y95215)
Zdjęcia 4 |
Lenovo ThinkPad Essential Messenger 15.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo ThinkPad Essential Messenger 15.6 15.6 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo ThinkPad Essential Messenger | 193 zł |
Torba na laptopa do 15.6' LENOVO ThinkPad Essential, czarna | 179 zł |
Lenovo Torba ThinkPad Essential 15.6 inch Messenger | 158 zł |
Lenovo Torba do laptopów ThinkPad 15.6 (4X40Y95215) | 203 zł |
Torba do laptopa 15,6" Lenovo ThinkPad Essential Messenger | 179 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →