Ноутбук Lenovo LOQ 15APH8 [15APH8 82XT003JPB]
Фото 13 | від 3 665 до 3 773 zł Порівняти ціни 4 →2023 рікLOQ (ігрові)ігровий144 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6швидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуваннябез апгрейду ОЗП Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Ryzen 5, 7640HS, 4.3 ГГц Відеокарта:RTX 4050 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:2.4 кг |
Модифікації Lenovo LOQ 15APH8 5
Характеристики
Lenovo LOQ 15APH8 [15APH8 82XT003JPB] |
|
У ноутбуку встановлений чип Lenovo LA AI.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Чип Lenovo LA AI - специализированный для гейминга и высокопроизводительных задач. Использует программное машинное обучение для оптимальной настройки системы и динамической настройки FPS в игре. Обеспечивает более высокую эффективность с 15% большим показателем TDP.
Де купити Lenovo LOQ 15APH8 [15APH8 82XT003JPB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo Notebook LOQ Nvidia Geforce RTX 4050 512 GB SSD 16 GB 156" ryzen 5- | 3 699 zł |
Lenovo LOQ 15 Ryzen 5 7640HS | 15,6''-144Hz | 16GB | 512GBB | no Os | RTX4 | 3 665 zł |
Lenovo, LOQ 15APH8 Ryzen 5 7640HS 15.6' FHD IPS 350nits AG 16GB DDR5-5600 | 3 699 zł |
Notebook Lenovo LOQ 15APH8 15,6"FHD/Ryzen 5 7640HS/16GB/SSD512GB/RTX4050-6 | 3 773 zł |
Закрити
Рекомендуємо