Ноутбук Lenovo LOQ 15IRH8 [15IRH8 82XV009VPB]
Відео 13Фото 10 | від 4 288 до 5 700 zł Порівняти ціни 5 →2023 рікLOQ (ігрові)ігровий144 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6швидка зарядкаCyberpank 2077підсвічування Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i5, 12450H, 1.5 ГГц Відеокарта:RTX 4050 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.4 кг |
Модифікації Lenovo LOQ 15IRH8 10
Характеристики
Lenovo LOQ 15IRH8 [15IRH8 82XV009VPB] |
|
У ноутбуку встановлений чип Lenovo LA AI.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Чіп Lenovo LA AI - спеціалізований для геймінгу та високопродуктивних завдань. Використовує програмне машинне навчання для оптимального налаштування системи та динамічного налаштування FPS у грі. Забезпечує більш високу ефективність із 15% більшим показником TDP.
Де купити Lenovo LOQ 15IRH8 [15IRH8 82XV009VPB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LENOVO Laptop LENOVO LOQ 15IRH8 82XV009VPB FHD i5-12450H/16GB/512GB SSD/RT | 4 499 zł |
Lenovo LOQ 15 Core i5-12450H | 15,6''-144Hz | 16GB | 512GB | W11H | RTX405 | 4 349 zł |
Laptop LENOVO LOQ 15IRH8 15.6" IPS 144Hz i5-12450H 16GB RAM 512GB SSD GeFo | 5 700 zł |
Lenovo LOQ 15IRH8 i5-12450H 15.6" FHD IPS 350nits AG 144Hz 16GB DDR5 4800 | 4 288 zł |
Lenovo, LOQ 15IRH8 i5-12450H 15.6' FHD IPS 350nits AG 144Hz 16GB DDR5 4800 | 4 288 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо