Laptop Lenovo LOQ 15IRH8 [15IRH8 82XV009VPB]
Wideo 13Zdjęcia 10 | od 4 199 do 4 499 zł Porównaj ceny 6 →2023 rokLOQ (gamingowe)gamingowy144 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6szybkie ładowanieCyberpank 2077podświetlenie Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Core i5, 12450H, 1.5 GHz Karta graficzna:RTX 4050 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:2.4 kg |
Modyfikacje Lenovo LOQ 15IRH8 10
Dane techniczne
Lenovo LOQ 15IRH8 [15IRH8 82XV009VPB] |
|
Laptop posiada chip Lenovo LA AI.
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Chip Lenovo LA AI — wyspecjalizowany w grach i zadaniach o wysokiej wydajności. Wykorzystuje oprogramowanie do uczenia maszynowego w celu optymalnego dostrojenia systemu i dynamicznego dostrojenia liczby klatek na sekundę w grze. Zapewnia wyższą wydajność przy 15% wyższym TDP.
Gdzie kupić Lenovo LOQ 15IRH8 [15IRH8 82XV009VPB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LENOVO Laptop LENOVO LOQ 15IRH8 82XV009VPB FHD i5-12450H/16GB/512GB SSD/RT | 4 499 zł |
Lenovo LOQ 15 Core i5-12450H | 15,6''-144Hz | 16GB | 512GB | W11H | RTX405 | 4 349 zł |
Lenovo LOQ 15IRH8 i5-12450H 15.6" FHD IPS 350nits AG 144Hz 16GB DDR5 4800 | 4 288 zł |
Lenovo, LOQ 15IRH8 i5-12450H 15.6' FHD IPS 350nits AG 144Hz 16GB DDR5 4800 | 4 288 zł |
Lenovo LOQ 15IRH8 i5-12450H 15.6" FHD IPS 350nits AG 144Hz 16GB DDR5 4800 | 4 199 zł |
Lenovo LOQ 15 i5-12450H/16GB/512/Win11 RTX4050 144Hz - darmowy odbiór w 22 | 4 199 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy