Ноутбук Acer Nitro V 15 ANV15-51 [ANV15-51-58EH] (NH.QNBEP.005)
Фото 16 | від 4 299 до 4 599 zł Порівняти ціни 5 →2023 рікNitroігровийматовий144 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6Cyberpank 2077підсвічуваннясканер відбитків Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i5, 13420H, 1.5 ГГц Відеокарта:RTX 4050 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.11 кг |
Модифікації Acer Nitro V 15 ANV15-51 5
Характеристики
Acer Nitro V 15 ANV15-51 [ANV15-51-58EH] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Acer Nitro V 15 ANV15-51 [ANV15-51-58EH]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ACER Laptop ACER Nitro V 15 ANV15-51-58EH FHD i5-13420H/16GB/512GB SSD/RTX | 4 399 zł |
Acer Nitro V - i5-13420H | 15,6'' | 16GB | 512GB | Win11 | RTX 4050 LT-GM- | 4 599 zł |
Laptop ACER Nitro ANV15-51-58EH 15.6" IPS 144Hz i5-13420H 16GB RAM 512GB S | 4 504 zł |
Laptop ACER Nitro ANV15-51-58EH 15.6" IPS 144Hz i5-13420H 16GB RAM 512GB S | 4 510 zł |
Acer Nitro V 15 ANV15-51 i5-13420H/16GB/512GB/RTX4050/W11 144Hz | 4 299 zł |
Закрити
Рекомендуємо