Laptop Lenovo LOQ 15APH8 [15APH8 82XT008NPB]
Zdjęcia 13 | od 4 499 do 4 999 zł Porównaj ceny 4 →2023 rokLOQ (gamingowe)gamingowy144 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6szybkie ładowanieCyberpank 2077podświetleniebrak możliwości rozbudowy pamięci RAM Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Ryzen 5, 7640HS, 4.3 GHz Karta graficzna:RTX 4060 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:bez systemu operacyjnego Waga laptopa:2.4 kg |
Modyfikacje Lenovo LOQ 15APH8 5
Dane techniczne
Lenovo LOQ 15APH8 [15APH8 82XT008NPB] 2023 rokLOQ (gamingowe)gamingowy144 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6szybkie ładowanieCyberpank 2077podświetleniebrak możliwości rozbudowy pamięci RAM |
|
Laptop posiada chip Lenovo LA AI.
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Chip Lenovo LA AI — wyspecjalizowany w grach i zadaniach o wysokiej wydajności. Wykorzystuje oprogramowanie do uczenia maszynowego w celu optymalnego dostrojenia systemu i dynamicznego dostrojenia liczby klatek na sekundę w grze. Zapewnia wyższą wydajność przy 15% wyższym TDP.
Gdzie kupić Lenovo LOQ 15APH8 [15APH8 82XT008NPB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo LOQ 15APH8 Ryzen™ 5 7640HS 15.6" FHD IPS 350nits AG 16GB DDR5-5600 | 4 499 zł |
Laptop Lenovo LOQ 15APH8 Ryzen 5 7640HS / 16 GB / 512 GB / RTX 4060 / 144 | 4 599 zł |
Lenovo, LOQ 15APH8 Ryzen™ 5 7640HS 15.6' FHD IPS 350nits AG 16GB DDR5-5600 | 4 499 zł |
Laptop Lenovo LOQ 15APH8 Ryzen 5 7640HS / 32 GB / 512 GB / RTX 4060 / 144 | 4 999 zł |
Zamknij
Polecamy