Літня шина Hankook Ventus S1 Evo3 K127B 255/40 R19 100Y Run Flat
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo3 K127B 255/40 R19 100Y Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 Evo3 K127B 255/40 R19 100Y Run Flat
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Hankook 255/40R19 VEN S1 EVO3 K127B 100Y RFT * - opony letnie 102592 | 845 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127B HRS (255/40 R19 100Y) 1025926 | 808 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127B HRS ( 255/40 R19 100Y XL 4PR *, runflat SBL | 859 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127B HRS ( 255/40 R19 100Y XL 4PR *, runflat SBL | 869 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →