Всесезонна шина Hankook Kinergy 4S2 H750 225/45 R18 95Y
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Hankook Kinergy 4S2 H750 225/45 R18 95Y 225/45 R18 95 Y 225/45 R18 95 Y RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Kinergy 4S2 H750 225/45 R18 95Y
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Kinergy 4S² H750 ( 225/45 R18 95Y XL 4PR, SBL ) 1024975 | 633 zł |
Hankook Kinergy 4S² H750 (225/45 R18 95Y) 1030339 | 634 zł |
Opona Hankook 225/45R18 KINERGY 4S2 H750 95 Y XL FR - opony całoroczne 102 | 576 zł |
Hankook Kinergy 4S² H750 ( 225/45 R18 95Y XL 4PR, SBL ) | 641 zł |
Opona Wielosezonowa Hankook Kinergy 4S2 H750 225/45R18 95Y Xl | 631 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Hankook Kinergy 4S2 H750 225/45 R18 95Y
Ціни на Hankook Kinergy 4S2 H750 225/45 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Hankook Kinergy 4S2 H750 225/45 R18 95Y | від 569 zł | 10 пропозицій | ||
Hankook Kinergy 4S2 H750 225/45 R18 95Y Run Flat | від 658 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →