Всесезонна шина Hankook Vantra ST AS2 RA30 195/70 R15C 104R
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Vantra ST AS2 RA30 195/70 R15C 104R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Vantra ST AS2 RA30 195/70 R15C 104R
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Vantra ST AS2 RA30 (195/70 R15 104/102R) 2021941 | 527 zł |
Hankook Vantra ST AS2 RA30 ( 195/70 R15C 104/102R 8PR SBL ) | 445 zł |
Opona Hankook 195/70R15C VANTRA ST AS2 RA30 104/102R - opony dostawcze 202 | 404 zł |
Hankook Vantra ST AS2 RA30 ( 195/70 R15C 104/102R ) 2021941 | 531 zł |
Opona Wielosezonowa Hankook Vantra St As2 Ra30 195/70R15 104/102R | 419 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →