Літня шина Hankook Ventus S1 Evo Z K129 315/35 R20 110Y
Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo Z K129 315/35 R20 110Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 Evo Z K129 315/35 R20 110Y
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus S1 Evo Z K129 (315/35 R20 110Y) 1027958 | 1 085 zł |
Opona Hankook 315/35 ZR20 V S1 EVO Z K129 110Y ND0 XL - opony letnie 10279 | 1 093 zł |
Hankook Ventus S1 Evo Z K129 ( 315/35 ZR20 (110Y) XL 4PR ND0, SBL ) | 1 264 zł |
Hankook Ventus S1 Evo Z K129 ( 315/35 ZR20 (110Y) XL 4PR ND0, SBL ) 102795 | 1 249 zł |
Opony letnie 315/35R20 110Y Ventus S1 evo Z K129 Hankook 2023 | 1 109 zł |
Opony letnie 315/35R20 110Y Ventus S1 evo Z K129 Hankook 2024 | 1 188 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →