Літня шина Hankook Radial RA28 205/65 R16C 107T
Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Hankook Radial RA28 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Radial RA28 205/65 R16C 107T
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Radial RA28E - 205/65R16 107T - opony letnie 2020370 | 677 zł |
Hankook Radial RA28 (205/65 R16 107/105T) 2001696 | 580 zł |
Hankook Radial RA28E ( 205/65 R16C 107/105T 8PR SBL ) | 588 zł |
Opona Hankook 205/65R16C RADIAL RA28 107/105T - opony dostawcze 2001696 | 512 zł |
Hankook Radial RA28 ( 205/65 R16C 107/105T 8PR SBL ) 2001696 | 581 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Hankook Radial RA28 205/65 R16C 107T
Ціни на Hankook Radial RA28 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Hankook Radial RA28 205/65 R16C 107T | від 512 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →