Всесезонна шина Hankook Kinergy 4S H740 205/60 R16 92H
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Hankook Kinergy 4S H740 205/60 R16 92H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Kinergy 4S H740 205/60 R16 92H
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Kinergy 4S H740 (205/60 R16 92H) 1017332 | 527 zł |
Hankook Kinergy 4S H740 ( 205/60 R16 92H 4PR SBL ) | 452 zł |
Hankook Kinergy 4S H740 ( 205/60 R16 92H 4PR SBL ) 1021898 | 446 zł |
Opony całoroczne 205/60R16 92H Kinergy 4S H740 Hankook 2023 | 422 zł |
Hankook Kinergy 4S H740 (205/60 R16 92H) 1015845 | 527 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →