Літня шина Hankook Vantra LT RA18 205/65 R16C 107T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Hankook Vantra LT RA18 205/65 R16C 107T 205/65 R16 103 H 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Vantra LT RA18 205/65 R16C 107T
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Vantra LT RA18 (205/65 R16 107/105T) 2020819 | 518 zł |
Hankook Vantra LT RA18 ( 205/65 R16C 107/105T 8PR SBL ) | 545 zł |
Opona Hankook 205/65R16C VANTRA LT RA18 107/105T - opony dostawcze 2020819 | 519 zł |
Hankook Vantra LT RA18 ( 205/65 R16C 107/105T 8PR SBL ) 2020819 | 533 zł |
Hankook Vantra LT RA18 (205/65 R16 107/105T) 2001983 | 597 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Hankook Vantra LT RA18 205/65 R16C 107T
Ціни на Hankook Vantra LT RA18 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Hankook Vantra LT RA18 205/65 R16C 103H | від 536 zł | 5 пропозицій | ||
Hankook Vantra LT RA18 205/65 R16C 107T | від 518 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →