Літня шина Hankook Ventus ST RH06 265/60 R18 110V
Відео 2Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus ST RH06 265/60 R18 110V ТОП-3ТОП-5 |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus ST RH06 265/60 R18 110V
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus ST RH06 (265/60 R18 110V) 1006540 | 681 zł |
Hankook Ventus ST RH06 ( 265/60 R18 110V 4PR, SBL ) 1006540 | 795 zł |
Hankook Ventus ST RH06 ( 265/60 R18 110V 4PR, SBL ) | 805 zł |
Hankook ventus ST RH06 265/60R18 110V | 638 zł |
Opony letnie 265/60R18 110V Ventus ST RH06 Hankook 2022 | 636 zł |
Opony letnie 265/60R18 110V Ventus ST RH06 Hankook 2023 | 663 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →