Powerbank BASEUS Star Lord Display 65W 30000 (P10022908113-00)
Відео 1Фото 12 |
BASEUS Star Lord Display 65W 30000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації BASEUS Star Lord Display 65W 30000
Ціни на BASEUS Star Lord Display 65W 30000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Star Lord Display 22.5W 10000 | від 110 zł | 6 пропозицій | ||
BASEUS Star Lord Display 22.5W 20000 | від 100 zł | 6 пропозицій | ||
BASEUS Star Lord Display 22.5W 30000 | від 140 zł | 6 пропозицій | ||
BASEUS Star Lord Display 65W 30000 | від 279 zł | 2 пропозиції |