Powerbank BASEUS Star Lord Display 65W 30000 (P10022908113-00)
Wideo 1Zdjęcia 12 |
BASEUS Star Lord Display 65W 30000 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje BASEUS Star Lord Display 65W 30000
Ceny na BASEUS Star Lord Display 65W 30000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Star Lord Display 22.5W 10000 | od 110 zł | 6 oferty | ||
BASEUS Star Lord Display 22.5W 20000 | od 100 zł | 6 oferty | ||
BASEUS Star Lord Display 22.5W 30000 | od 140 zł | 6 oferty | ||
BASEUS Star Lord Display 65W 30000 | od 279 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →