Відеокарта Asus GeForce RTX 4070 Ti ROG Strix
Фото 15 |
Asus GeForce RTX 4070 Ti ROG Strix 12 ГБ / 2640 МГц12 ГБ / 2790 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4070 Ti ROG Strix
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta graficzna ASUS ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti 12GB DLSS 3 | 5 600 zł |
Karta graficzna ASUS ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti 12GB DLSS 3 ROG-STRIX-R | 5 600 zł |
Karta graficzna Asus ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti 12GB GDDR6X (ROG-STRIX- | 4 827 zł |
Asus Geforce Rtx 4070 Ti Rog Strix 12G | 4 871 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 TI ROG STRIX GAMING 12GB GDDR6X - WYPRZEDAŻ - ostatn | 4 499 zł |
Asus Rog Strix Rtx 4070 Ti 12gb Gddr6x Graphic Card Posrebrzany 90YV0II1-M | 5 167 zł |
Модификації Asus GeForce RTX 4070 Ti ROG Strix
Ціни на Asus GeForce RTX 4070 Ti ROG Strix |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 Ti ROG Strix | від 4 499 zł | 7 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 4070 Ti ROG Strix 12GB OC | від 5 384 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →