Patelnia Zwieger Practi Plus PT6344 28 cm
Zdjęcia 14 |
Zwieger Practi Plus PT6344 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwieger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwieger.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwieger Practi Plus PT6344 28 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZWIEGER Patelnia ZWIEGER Practi Plus 28 cm Srebrno-czarny | 95 zł |
Patelnia ZWIEGER Practi Plus 28 cm | 90 zł |
ZWIEGER PATELNIA 28CM PRACTI PLUS ZWIEGER | 123 zł |
Patelnia ZWIEGER Practi Plus 28 cm | 90 zł |
Zwieger Practi Plus ZW-PP-0022 Indukcja Marble Stone 28cm | 80 zł |
Modyfikacje Zwieger Practi Plus PT6344
Ceny na Zwieger Practi Plus PT6344 |
---|---|---|---|---|
Zwieger Practi Plus PT6342 20 cm | od 68 zł | 7 oferty | ||
Zwieger Practi Plus PT6343 24 cm | od 80 zł | 7 oferty | ||
Zwieger Practi Plus PT6345 26 cm | od 110 zł | 3 oferty | ||
Zwieger Practi Plus PT6344 28 cm | od 80 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →