Patelnia Lamart Rock LT1136 28 cm
Lamart Rock LT1136 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lamart 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lamart.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lamart Rock LT1136 28 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LAMART Patelnia z powloka nieprzywierajaca 28cm ( LT1136) | 119 zł |
Patelnia wok LAMART Rock LT1136 28 cm | 119 zł |
LAMART Patelni 28 cm Rock Lamart LT1136 | 93 zł |
Patelnia Lamart 28cm | 118 zł |
Patelnia wok LAMART Rock LT1136 28 cm | 119 zł |
Patelnia LAMART Rock, LT1136, 28x5.3 cm | 93 zł |
Modyfikacje Lamart Rock LT1136
Ceny na Lamart Rock LT1136 |
---|---|---|---|---|
Lamart Rock LT1134 20 cm | od 60 zł | 6 oferty | ||
Lamart Rock LT1135 24 cm | od 80 zł | 4 oferty | ||
Lamart Rock LT1136 28 cm | od 93 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →