Smartfon Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128 GB / 8 GB
Wideo 39Zdjęcia 38 | Produkt jest niedostępny 811 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.53; rozdzielczość ekranu: 2340x1080 (19.5:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v5; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 85; ОС: Android 11.0; Model procesora: Mediatek Helio G90T; Procesor (GHz): 2; GPU: ARM Mali-G76 MC4; Pamięć RAM (GB): 8 dodaj do listymoje listy |
Polecane produktyTelefony komórkowe Xiaomi →
od 843 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G90T, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4300 mAh, 191 g
Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.53 ", 2340x1080 (19.5:9), 395 ppi
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Mediatek Helio G90T
Aparat:4 moduły, 64 MP, + 8 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4500 mAh
Waga:200 g
Wzmacniacz SmartPA 98937. Duża matryca aparatu głównego (1/2"). Szybkie ładowanie Qualcomm Quick Charge 3.0. Port IR.
CDMA moduł znajduje się w Chińskiej wersji smartfona, w globalnej wersji CDMA brak.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Xiaomi Redmi Note (średnie)Porównaj w tabeli →
od 938 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 187 g
od 1 451 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 517 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 512 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 187 g
od 986 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 749 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 719 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 938 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 1 229 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 734 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 176 g
od 567 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 989 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 580 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 842 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 1 099 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 732G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5020 mAh, 193 g
od 579 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 986 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 6080, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 1 228 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 599 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 961 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 204 g
Wideo recenzje
Redmi Note 8 Pro, czyli (PRO)fesjonalnie pozamiatana półka! | RECENZJA
20 października 2019179 441 przegląd
BESTSELLER SMARTFONÓW 2019 | Recenzja, test Xiaomi Redmi Note 8 Pro
20 listopada 201971 987 przegląd
MIUI 11 i Xiaomi Redmi Note 8 Pro - RECENZJA - Jak wyglądają 64MP zdjęcia? - TEST / Mobileo [PL]
20 listopada 201963 662 przegląd
Smartfon do 1100 zł czyli Xiaomi Redmi Note 8 Pro
10 października 2019817 377 przegląd
Redmi Note 8 Pro - nic tylko kupować!
11 października 201984 249 przegląd
Redmi Note 8 Pro - Recenzja - najlepszy do 1000 zł! | Robert Nawrowski
2 października 2019131 461 przegląd
Redmi Note 8 Pro. Nie ma na co narzekać...
14 października 2019167 938 przegląd
REDMI NOTE 8 PRO jest najlepszy? Opinia po 60 dniach testowania
13 grudnia 2019160 439 przegląd
Xiaomi Redmi Note 8 Pro - recenzja, Mobzilla odc. 505
9 lutego 2020762 097 przegląd
KTÓRE #XIAOMILEPSZE? | Test, porównanie Redmi Note 8 Pro z Redmi Note 9 Pro
12 lipca 2020173 079 przegląd
Próbka nagrania - Xiaomi Redmi Note 8 Pro | Camera test [4K]
14 sierpnia 2020832 przegląd
Próbka nagrania - Xiaomi Redmi Note 8 Pro | Camera test [Full HD]
13 sierpnia 2020730 przegląd
Xiaomi Redmi Note 8 Pro - The Quad Camera + Performance Package
16 października 2019104 469 przegląd
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Unboxing & First Look + GIVEAWAY
24 października 20196 917 przegląd
#Xiaomi Redmi #Note 8 Pro vs Redmi Note 8 Speed Testing, Compare
3 czerwca 20203 821 przegląd
Redmi note 8 pro features/unboxing of redmi note 8 pro
19 września 20201 716 przegląd
Sensibilidade Brasileira Dpi + Sensi + Hud | Xiaomi Redmi Note 8 pro - Free Fire Highlights
4 maja 20234 440 przegląd
Xiaomi Redmi Note 8 Pro - UNBOXING
29 października 2019397 przegląd
XİAOMİ REDMİ NOTE 8 PRO PUBG TEST !! | TOKI Wars!! | Redmi Note 8 Pro | Pubg Mobile TOOXY
27 marca 20224 014 przegląd
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Unboxing Video (Mizo)
1 listopada 20195 791 przegląd
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Review - Amazing $200 Android Handset!
1 grudnia 201939 254 przegląd
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Pubg Test | MIUI 12.0.8 90 FPS ? | Pubg Mobile TOOXY
30 kwietnia 202312 217 przegląd
Xiaomi redmi Note 8 pro unboxing and Tests
23 lutego 2020317 przegląd
Sensibilidade Brasileira Dpi + Sensi + Hud | Xiaomi Redmi Note 8 pro - Free Fire Highlights
22 kwietnia 20235 467 przegląd
REDMI NOTE 8 PRO! UNBOXING! O MONSTRO de 64MP da XIAOMI TÁ na MÃO!
8 października 2019356 367 przegląd
1 Vs 4 Xiaomi redmi note 8 pro ⚡
18 stycznia 202216 767 przegląd
Unboxing Redmi Note 8 Pro/ Xiaomi
20 sierpnia 20201 021 przegląd
Unboxing Hp Xiaomi Redmi Note 8 Pro
14 listopada 20192 762 przegląd
CorvusOS v12.0 - Athrill Android 11 for Redmi Note 8 Pro | PUBG Full Gaming Review | Gaming ROM |
30 grudnia 20201 278 przegląd
Xiaomi Redmi Note 8 Pro SENSİTİVİTY + CONTROL (Codes) Settings !! | Pubg Mobile / TOOXY
14 marca 20227 239 przegląd
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Camera Review & Samples - Kamusta ang camera ng BEST BUDGET PHONE?
13 listopada 20195 992 przegląd
New Mode Xiaomi Redmi Note 8 Pro Pubg Test Miui 12.5.8 Android 11 | Smooth + Extreme | FOYZS
20 marca 2023522 przegląd
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Battery Replacement | Fast Method
14 lutego 202224 484 przegląd
Redmi Note 8 Pro Resurrection Remix 8.5.9 ROM of Customization Full Gaming Review
15 września 20201 745 przegląd
Its a Review Video on POSP v5.0 Android 12 for Redmi Note 8 Pro - Antutu, GCam, BGMI Game Play
15 stycznia 2022809 przegląd
Xiaomi Redmi Note 8 pro CSR Racing 2 (after 8 months of use)
25 lipca 2020869 przegląd
Pixel Experience Android 10 Aug Update for Redmi Note 8 Pro | Pure Stable Pixel OS | Full Review |
9 września 2020720 przegląd
Nusantara Project OS v1.1 Android 10 Official for Redmi Note 8 Pro - Begonia
22 stycznia 20213 402 przegląd
XIAOMI REDMI NOTE 8 PRO BRAND NEW UNBOXING
19 stycznia 20216 627 przegląd