Lodówka Whirlpool WQ9 U1GX stal nierdzewna
Zdjęcia 6 |
Whirlpool WQ9 U1GX stal nierdzewna |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool WQ9 U1GX stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WHIRLPOOL Lodówka WHIRLPOOL WQ9U1GX Glass inox | 7 419 zł |
Lodówka WHIRLPOOL WQ9 U1GX Side by Side No frost 187.4cm Srebrna | 7 419 zł |
Chłodziarko-zamrażarka WHIRLPOOL WQ9 U1GX (22) 877 77 77 Raty 0 Indywidual | 8 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka WHIRLPOOL WQ9 U1GX (22) 877 77 77 Raty 0 Indywidual | 8 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →