Lodówka Whirlpool ADN 202 stal nierdzewna
Whirlpool ADN 202 stal nierdzewna |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool ADN 202 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Whirlpool DNA 202/1 Wolnostojący Biały - Lodówki do napojów Wolnostojący B | 2 912 zł |
Witryna chłodnicza Whirlpool ADN 202/1 | 2 399 zł |
Whirlpool ADN202/1 145cm | 2 399 zł |
Witryna chłodnicza WHIRLPOOL ADN202/1 | 2 508 zł |
Whirlpool ADN202/1 145cm | 2 399 zł |
Whirlpool DNA 202/1 Wolnostojący Biały - Lodówki do napojów Wolnostojący B | 3 201 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →