Lodówka MPM 81-CJH-24 czarny
MPM 81-CJH-24 czarny 2022 rok |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MPM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MPM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM 81-CJH-24 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka MPM 81-CJH-24 E 84cm Czarna | 699 zł |
MPM 81-CJH-24/E 84cm Czarny | 699 zł |
MPM 81-CJH-24/E 84cm Czarny | 699 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →