Холодильник MPM 81-CJH-23 білий
MPM 81-CJH-23 білий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM 81-CJH-23 білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MPM Lodówka MPM MPM-81-CJH-23 Biały | 749 zł |
MPM 81-CJH-23/E 84cm Biały | 619 zł |
MPM 81-CJH-23/E 84cm Biały | 649 zł |
Chłodziarko-zamrażarka MPM MPM-81-CJH-23 OD RĘKI! I tel. (22) 266 82 20 I | 649 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →