Lodówka Whirlpool W5 711E W biały
Zdjęcia 5 |
Whirlpool W5 711E W biały biały stal nierdzewna |
|
Klasyczny model lodówki dwukomorowej w przystępnym segmencie cenowym, prezentowany na rynku w ramach budżetowej linii urządzeń W5 firmy Whirlpool. Urządzenie różni się wyłącznie standardowym zestawem funkcji i układem, dzięki czemu jest skierowane przede wszystkim do użytkowników, którzy po prostu potrzebują, względnie mówiąc, „zwykłej lodówki”. Tak więc Whirlpool W5 711E W jest właśnie taką lodówką.
Całkowita użyteczna objętość wynosi 308 litrów, a wysokość ciała sięga 176 cm Specjalne czujniki 6th Sense kontrolują temperaturę i wilgotność wewnątrz lodówki, tworząc optymalne warunki do długotrwałego przechowywania żywności. Zamrażarka jest tradycyjnie umieszczona na dole, jej pojemność to 111 litrów, a dzięki dobrej izolacji termicznej ścian sprzęt jest w stanie utrzymać chłód w środku przez 20 godzin bez prądu. Producent zapewnia wsparcie dla technologii Less Frost. Jeśli chodzi o komorę lodówki, to jej pojemność to 197 litrów, a na wyposażenie wnętrza składają się cztery półki ze szkła hartowanego, duża szuflada na warzywa i owoce oraz trzy półki na drzwiach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool W5 711E W biały
Wszystkie ceny 17 →Whirlpool W5 711E W 1 lodówko-zamrażarka Wolnostojąca 308 L Biały | 2 988 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W5 711E W1 HWWHRLK2D5711W1 | 1 649 zł |
Lodówka Whirlpool W5 711E W1 | 1 649 zł |
Lodówka Whirlpool W5 711E W 1 859991607160 | 1 699 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W5 711E W1 56553 | 1 649 zł |
Modyfikacje Whirlpool W5 711E W
Ceny na Whirlpool W5 711E W |
---|---|---|---|---|
Whirlpool W5 711E W biały | od 1 506 zł | 18 oferty | ||
Whirlpool W5 711E OX stal nierdzewna | od 1 399 zł | 15 oferty |