Lodówka Indesit LI6 S1E W biały (859991628360)
Indesit LI6 S1E W biały |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indesit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indesit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indesit LI6 S1E W biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka INDESIT LI6 S1E W 159cm Biała | 1 399 zł |
Indesit LI6 S1E W 159cm Biały | 1 399 zł |
Lodówka INDESIT LI6 S1E W 159cm Biała | 1 399 zł |
Chłodziarko-zamrażarka INDESIT | 1 728 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Indesit LI6 S1E W
Ceny na Indesit LI6 S1E W |
---|---|---|---|---|
Indesit LI6 S1E W biały | od 1 399 zł | 8 oferty | ||
Indesit LI6 S1E S srebrny | od 1 399 zł | 14 oferty | ||
Indesit LI6 S1E X stal nierdzewna | od 1 787 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →