Холодильник Indesit LI6 S1E X нержавіюча сталь
Indesit LI6 S1E X нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Indesit LI6 S1E X
Ціни на Indesit LI6 S1E X |
---|---|---|---|---|
Indesit LI6 S1E W білий | від 1 399 zł | 7 пропозицій | ||
Indesit LI6 S1E X нержавіюча сталь | від 1 787 zł | 1 пропозиція | ||
Indesit LI6 S1E S сріблястий | від 1 399 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →