Lodówka Indesit LI6 S1E X stal nierdzewna
Indesit LI6 S1E X stal nierdzewna |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indesit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indesit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Indesit LI6 S1E X
Ceny na Indesit LI6 S1E X |
---|---|---|---|---|
Indesit LI6 S1E W biały | od 1 399 zł | 7 oferty | ||
Indesit LI6 S1E S srebrny | od 1 399 zł | 14 oferty | ||
Indesit LI6 S1E X stal nierdzewna | od 1 787 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →