Lodówka Indesit LI6 S2E W biały
Indesit LI6 S2E W biały biały srebrny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indesit LI6 S2E W biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Indesit Chłodziarko-zamrażarka LI6S2EW HWINDLK2D6S2EW0 | 1 699 zł |
Indesit Chłodziarko-zamrażarka LI6S2EW 129596 | 1 699 zł |
Modyfikacje Indesit LI6 S2E W
Ceny na Indesit LI6 S2E W |
---|---|---|---|---|
Indesit LI6 S2E W biały | od 1 699 zł | 3 oferty | ||
Indesit LI6 S2E S srebrny | od 1 749 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →