Lodówka Indesit LI8 S2E W biały
Zdjęcia 4 |
Indesit LI8 S2E W biały 2021 rokdotykowy |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indesit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indesit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indesit LI8 S2E W biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Indesit Chłodziarko-zamrażarka LI8S2EW1 HWINDLK2D8S2EW1 | 1 899 zł |
Lodówka INDESIT LI8 S2E W 188.9cm Biała | 1 695 zł |
Indesit Chłodziarko-zamrażarka LI8S2EW1 129599 | 1 899 zł |
Indesit LI8 S2E W 189cm Biały | 1 695 zł |
Lodówka INDESIT LI8 S2E W 188.9cm Biała | 1 695 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Indesit LI8 S2E W
Ceny na Indesit LI8 S2E W |
---|---|---|---|---|
Indesit LI8 S2E W biały | od 1 695 zł | 8 oferty | ||
Indesit LI8 S2E K czarny | od 1 699 zł | 11 oferty | ||
Indesit LI8 S2E X stal nierdzewna | od 1 899 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →