Piekarnik Whirlpool W11I OP1 4S2 H (859991574290)
Zdjęcia 9 |
Whirlpool W11I OP1 4S2 H |
|
13 trybów. Wiele programów samochodowych. Czyszczenie parą. Sonda temperatury. Prowadnice teleskopowe na 2 poziomach. Samozamykacz. Kontrola Wi-Fi. Kolorowy wyświetlacz TFT.
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool W11I OP1 4S2 H
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Piekarnik Whirlpool w11iop14s2h | 5 279 zł |
Piekarnik WHIRLPOOL W11I OP1 4S2 H Elektryczny Czarny A+ | 6 000 zł |
Whirlpool W11I OP1 4S2 H Termoobieg Czarny | 5 399 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →