Lodówka Whirlpool ADN 140 W biały
Zdjęcia 4 |
Whirlpool ADN 140 W biały biały czarny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool ADN 140 W biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Witryna chłodnicza przemysłowa WHIRLPOOL ADN 140 B | 1 899 zł |
Whirlpool ADN 140W 85cm | 1 799 zł |
Whirlpool ADN 140W 85cm | 1 799 zł |
Modyfikacje Whirlpool ADN 140 W
Ceny na Whirlpool ADN 140 W |
---|---|---|---|---|
Whirlpool ADN 140 W biały | od 1 799 zł | 3 oferty | ||
Whirlpool ADN 140 B czarny | od 1 899 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →