Холодильник Whirlpool ADN 140 W білий
Фото 4 |
Whirlpool ADN 140 W білий білий чорний |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool ADN 140 W білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Witryna chłodnicza przemysłowa WHIRLPOOL ADN 140 B | 1 899 zł |
Whirlpool ADN 140 B 85cm | 1 899 zł |
Whirlpool ADN 140W 85cm | 1 799 zł |
Whirlpool ADN 140W 85cm | 1 799 zł |
Модификації Whirlpool ADN 140 W
Ціни на Whirlpool ADN 140 W |
---|---|---|---|---|
Whirlpool ADN 140 W білий | від 1 799 zł | 4 пропозиції | ||
Whirlpool ADN 140 B чорний | від 1 899 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →