SSD WD Black P50 Game Drive WDBA3S0020BBK-WESN 2 TB
Wideo 14Zdjęcia 8 |
WD WDBA3S0020BBK-WESN |
|
Jak wybrać dysk SSD?Wybieramy szybki i niezawodny dysk SSD do domu, pracy i gier
Seria dysków SSD WD: zielony, niebieski, czerwony, czarny, złotyJaki kolor wybrać dysk SSD Western Digital do konkretnego zastosowania?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Black P50 Game Drive WDBA3S0020BBK-WESN 2 TB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD Zewnętrzny dysk SSD WD P50 Game Drive 2TB WDBA3S0020BBK-WESN Czarny | 1 697 zł |
Dysk WD Black P50 Game Drive 2TB SSD | 1 700 zł |
Dysk WD Black P50 Game Drive 2TB SSD 186453 | 1 700 zł |
WDBLACK P50 Game Drive SSD 2TB WDBA3S0020BBK-WESN | 2 500 zł |
Dysk przenośny SSD WESTERN DIGITAL WDBLACK™ P50, 2 TB | 1 822 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Black P50 Game Drive WDBA3S0020BBK-WESN
Ceny na WD Black P50 Game Drive WDBA3S0020BBK-WESN |
---|---|---|---|---|
WD Black P50 Game Drive WDBA3S5000ABK-WESN 500 GB | od 719 zł | 3 oferty | ||
WD Black P50 Game Drive WDBA3S0010BBK-WESN 1 TB | od 949 zł | 4 oferty | ||
WD Black P50 Game Drive WDBA3S0020BBK-WESN 2 TB | od 1 697 zł | 7 oferty | ||
WD Black P50 Game Drive WDBA3S0040BBK-WESN 4 TB | od 3 000 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →