Telewizor Toshiba 55UA5D63DG 55 " (4024862127787)
Zdjęcia 4 |
Toshiba 55UA5D63DG 55 "
Wyświetlacz:55 ", 3840x2160 px, 60 Hz, ids 2200 kl./s, Direct LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Android TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Toshiba 55UA5D63DG 55 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toshiba Telewizor LED 55 cali 55UA5D63DG TVTOS55LUA5D630 | 2 099 zł |
Toshiba Telewizor LED 55 cali 55UA5D63DG 105276 | 2 099 zł |
Telewizor TOSHIBA 55″ 55UA5D63DG | 2 379 zł |
Telewizor Toshiba 55UA5D63DG LED 55'' 4K Ultra HD Android | 1 964 zł |
Toshiba Telewizor LED 55 cali 55UA5D63DG 105276 | 2 099 zł |
Telewizor Toshiba 55UA5D63DG 55' LED 4K UHD Android TV | 2 199 zł |
Telewizor TOSHIBA 55″ D-LED 55UA5D63DG | 2 270 zł |
Modyfikacje Toshiba 55UA5D63DG
Ceny na Toshiba 55UA5D63DG |
---|---|---|---|---|
Toshiba 43UA5D63DG 43 " | od 1 699 zł | 3 oferty | ||
Toshiba 50UA5D63DG 50 " | od 1 888 zł | 3 oferty | ||
Toshiba 55UA5D63DG 55 " | od 1 964 zł | 7 oferty | ||
Toshiba 65UA5D63DG 65 " | od 2 484 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →