Telewizor Toshiba 65UA5D63DG 65 "
Zdjęcia 4 |
Toshiba 65UA5D63DG 65 "
Wyświetlacz:65 ", 3840x2160 px, 60 Hz, ids 2200 kl./s, Direct LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Android TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Toshiba 65UA5D63DG 65 "
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toshiba Telewizor LED 65 cali 65UA5D63DG TVTOS65LUA5D630 | 2 799 zł |
Toshiba Telewizor LED 65 cali 65UA5D63DG 105277 | 2 799 zł |
Telewizor TOSHIBA 65″ 65UA5D63DG | 3 306 zł |
Telewizor Toshiba 65UA5D63DG LED 65'' 4K Ultra HD Android | 2 689 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Toshiba 65UA5D63DG
Ceny na Toshiba 65UA5D63DG |
---|---|---|---|---|
Toshiba 43UA5D63DG 43 " | od 1 607 zł | 3 oferty | ||
Toshiba 50UA5D63DG 50 " | od 1 888 zł | 3 oferty | ||
Toshiba 55UA5D63DG 55 " | od 1 964 zł | 7 oferty | ||
Toshiba 65UA5D63DG 65 " | od 2 484 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →