Telewizor Toshiba 55UA2363DG 55 "
Zdjęcia 9 |
Toshiba 55UA2363DG 55 "
Wyświetlacz:55 ", 3840x2160 px, 60 Hz, ids 2200 kl./s
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Android TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Toshiba 55UA2363DG 55 "
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toshiba Telewizor LED 55 cali 55UA2363DG TVTOS55LUA23630 | 1 899 zł |
Toshiba 55UA2363DG TV-LCD-TOS-0116 | 1 899 zł |
Toshiba Telewizor LED 55 cali 55UA2363DG 111697 | 1 899 zł |
Telewizor TOSHIBA 55″ D-LED 55UA2363DG | 2 154 zł |
Toshiba 55UA2363DG 55" 4K UHD Android TV Dolby Vision Dolby Atmos - darmow | 1 899 zł |
Modyfikacje Toshiba 55UA2363DG
Ceny na Toshiba 55UA2363DG |
---|---|---|---|---|
Toshiba 43UA2363DG 43 " | od 1 329 zł | 10 oferty | ||
Toshiba 50UA2363DG 50 " | od 1 579 zł | 10 oferty | ||
Toshiba 55UA2363DG 55 " | od 1 899 zł | 6 oferty | ||
Toshiba 65UA2363DG 65 " | od 2 599 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →