Telewizor Toshiba 65QA7D63DG 65 "
Zdjęcia 9 |
Zamknij
Menu
Toshiba 65QA7D63DG 65 "
Wyświetlacz:65 ", 3840x2160 px, 60 Hz, ids 2600 kl./s, Direct LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Android TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Toshiba 65QA7D63DG 65 "
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor QLED Toshiba 65QA7D63DG 65 cali 4K UHDTelewizory QLED Toshiba są bardzo nowoczesne i tak też wyglądają. Bezramkowa konstrukcja serii... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 799 zł |
Telewizor Toshiba 65QA7D63DG 65" QLED 4K UHD Android TVTelewizor QLED Toshiba 65QA7D63DG 65" 4K UHD Telewizor z matrycą QLED Toshiba 65QA7D63DG. Przekątna ekranu 65". Rozdzielczość... więcej4K UHD. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Przekątna ekranu: 65" Rozdzielczość obrazu: 3840 x 2160 Ultra HD Panel podświetlenia: QLED Jasność: 350 cd/m2 Dolby Audio Moc wyjściowa audio: 2x12 W Android TV 11 HDR10+ Typ tunera: DVB-T2/C/S2 VESA: 400mm x 200mm Dolby Vision Dzięki naszym telewizorom Toshiba z systemem Dolby Vision znajdziesz się w samym centrum akcji. Dolby Vision to preferowany przez filmowców na całym świecie format zapisu wideo HDR wykorzystujący metadane do odczytu i dokładnego przeliczania właściwego poziomu jasności dla każdej klatki obrazu TV. Dolby Atmos Telewizor z głośnikami stereo skierowanymi w dół i przetwarzaniem dźwięku Dolby Atmos zapewni zapierający dech w piersiach dźwięk o imponującej czystości, bogactwie, szczegółowości i głębi. Konsument może doświadczyć Dolby Atmos w kinie i uzyskać to samo doświadczenie Dolby Atmos w domu, jak żadne inne rozwiązanie dźwiękowe. Google Play Movies & TV Kupuj lub wypożyczaj najnowsze filmy i programy na długo, zanim trafią na DVD - a także wszystkie stare ulubione. Niezależnie od tego, czy korzystasz z Androida czy iOS, oglądaj je na telewizorze, telefonie lub tablecie - nawet gdy jesteś offline. Google Play Google Play to Twoja nieograniczona rozrywka. Łączy w sobie całą ulubioną rozrywkę i pomaga odkrywać ją na nowe sposoby, zawsze i wszędzie. Chromecast built-in Przesyłaj strumieniowo swoją ulubioną rozrywkę z telefonu, tabletu lub laptopa do telewizora. NETFLIX Odkryj przycisk Netflix® na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej. Prime video Zaspokój apetyt na wysokiej jakości rozrywkę w domowym zaciszu. Ciesz się niezliczonymi filmami i serialami, a także nagradzanymi produkcjami Prime Originals. YouTube Zobacz, co ogląda świat - od najnowszych teledysków po popularne filmiki o grach, fitnessie, wiadomościach, nauce i nie tylko. SPECYFIKACJA TECHNICZNA Wyświetlacz Rozmiar Ekranu (cale i cm): 65" / 164cm Typ Panelu: Direct Back Light (DLED) Rozdzielczość: Ultra HD (3840 x 2160) Jasność: 350 cd/m2 Wideo Wide Color Gamut: Tak HDR10: Tak HDR10+: Tak Tryby Obrazu: Użytkownik, Standardowy,Żyw Maxelektro.plZłóż skargę | 3 299 zł |
Telewizor Toshiba 65QA7D63DG QLED 65'' 4K Ultra HD Android | 3 299 zł |
Toshiba 65QA7D63DG 65" QLED Android TV Dolby Vision Dolby Atmos DTS-X 60HzWidżety Smart TV:TVN Player, YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Max, Wirtualna Polska. tv, Canal Plus Onli... więcejne, SkyShowtime;Apl OleOle.plZłóż skargę | 2 799 zł |
Telewizor QLED Toshiba 65QA7D63DG 65' 4K AndroidTVTelewizor QLED Toshiba 65QA7D63DG 65' 4K AndroidTV NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Przekątna ekranu: 65' Rozdzielczość obrazu: 3840 x... więcej2160 Ultra HD Panel podświetlen... EmpikZłóż skargę | 3 299 zł |
Toshiba 65QA7D63DG 65" QLED Android TV Dolby Vision Dolby Atmos DTS-X 60HzAplikacje Smart TV:TVN Player, YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Max, Wirtualna Polska. tv, Canal Plus On... więcejline, SkyShowtime;Apl RTV Euro AGDZłóż skargę | 2 799 zł |
Modyfikacje Toshiba 65QA7D63DG
Ceny na Toshiba 65QA7D63DG |
---|---|---|---|---|
Toshiba 43QA7D63DG 43 " | od 1 799 zł | 2 oferty | ||
Toshiba 50QA7D63DG 50 " | od 2 099 zł | 2 oferty | ||
Toshiba 55QA7D63DG 55 " | od 2 139 zł | 5 oferty | ||
Toshiba 65QA7D63DG 65 " | od 2 799 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 3 300 zł
65 ", 4K, 60 Hz, ids 3000 kl./s, QLED, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 800 zł
65 ", 4K, 60 Hz, ids 2600 kl./s, QLED, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 3 000 zł
65 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, tuner T2
od 3 109 zł
65 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 799 zł
65 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 3 199 zł
65 ", 4K, 60 Hz, ids 2000 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 3 213 zł
65 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 728 zł
65 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 3 139 zł
65 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 3 299 zł
70 ", 4K, 60 Hz, ids 1000 kl./s, QLED, HDR10, Dolby Vision, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 799 zł
65 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, tuner T2
od 2 649 zł
65 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2