Telewizor Toshiba 43QA5D63DG 43 "
Zdjęcia 9 |
Toshiba 43QA5D63DG 43 "
Wyświetlacz:43 ", 3840x2160 px, 60 Hz, Direct LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Android TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Toshiba 43QA5D63DG 43 "
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toshiba Telewizor QLED 43 cale 43QA5D63DG TVTOS43LQA5D630 | 1 799 zł |
Telewizor QLED Toshiba 43QA5D63DG 43 cale 4K UHD | 1 494 zł |
Toshiba 43QA5D63DG QLED | Android TV TV-LCD-TOS-0109 | 1 799 zł |
Toshiba Telewizor QLED 43 cale 43QA5D63DG 101252 | 1 799 zł |
Telewizor TOSHIBA 43″ 43QA5D63DG | 2 085 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Toshiba 43QA5D63DG
Ceny na Toshiba 43QA5D63DG |
---|---|---|---|---|
Toshiba 43QA5D63DG 43 " | od 1 494 zł | 10 oferty | ||
Toshiba 50QA5D63DG 50 " | od 2 246 zł | 1 oferta | ||
Toshiba 55QA5D63DG 55 " | od 1 848 zł | 2 oferty | ||
Toshiba 65QA5D63DG 65 " | od 3 299 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →