Телевізор Gogen TVQ 43X852 GWEB 43 "
Фото 6 |
Gogen TVQ 43X852 GWEB 43 "
Екран:43 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц, ідс 1600 к/с, Direct LED
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Gogen TVQ 43X852 GWEB 43 "
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Telewizor QLED GoGEN TVQ43X852GWEB 43 cale 4K UHD | 1 469 zł |
GoGEN TVQ43X852GWEB TV-LCD-GGEN-0009 | 1 499 zł |
Telewizor GOGEN 43X852 GWEB 43" QLED 4K Android TV Dolby Vision Dolby Atmo | 1 499 zł |
Telewizor GoGEN 43" QLED TVQ43X852GWEB | 1 499 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Gogen TVQ 43X852 GWEB
Ціни на Gogen TVQ 43X852 GWEB |
---|---|---|---|---|
Gogen TVQ 43X852 GWEB 43 " | від 1 469 zł | 8 пропозицій | ||
Gogen TVQ 50X852 GWEB 50 " | від 1 699 zł | 8 пропозицій | ||
Gogen TVQ 55X852 GWEB 55 " | від 1 999 zł | 6 пропозицій | ||
Gogen TVQ 65X852 GWEB 65 " | від 2 600 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →