Телевізор Gogen TVF 40M340 STWEB 40 "
Фото 3 |
Gogen TVF 40M340 STWEB 40 "
Екран:40 ", 1920x1080 пікс, 60 Гц, ідс 400 к/с, Direct LED
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Gogen TVF 40M340 STWEB 40 "
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GoGEN TVF40M340STWEB TV-LCD-GGEN-0008 | 999 zł |
Telewizor GOGEN TVF40M340 40" LED | 999 zł |
Telewizor Gogen 40” TVF40M340STWEB DVB-T2 tryb hotelowy | 999 zł |
Telewizor GoGEN TVF 40M340 STWEB LED 40'' Full HD | 992 zł |
Telewizor GOGEN TVF40M340 40" LED TVF40M340STWEB | 999 zł |
Telewizor SMART Gogen 40” TVF40M340STWEB DVB-T2 tryb hotelowy | 999 zł |
Модификації Gogen TVF 40M340 STWEB
Ціни на Gogen TVF 40M340 STWEB |
---|---|---|---|---|
Gogen TVF 32M340 STWEB 32 " | від 799 zł | 5 пропозицій | ||
Gogen TVF 40M340 STWEB 40 " | від 992 zł | 7 пропозицій | ||
Gogen TVF 43M340 STWEB 43 " | від 1 099 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →