Telewizor Gogen TVF 40M340 STWEB 40 "
Zdjęcia 3 |
Gogen TVF 40M340 STWEB 40 "
Wyświetlacz:40 ", 1920x1080 px, 60 Hz, ids 400 kl./s, Direct LED
Obraz:HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Gogen TVF 40M340 STWEB 40 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GoGEN TVF40M340STWEB TV-LCD-GGEN-0008 | 999 zł |
Telewizor Gogen 40” TVF40M340STWEB DVB-T2 tryb hotelowy | 999 zł |
Telewizor GoGEN TVF 40M340 STWEB LED 40'' Full HD | 992 zł |
Telewizor SMART Gogen 40” TVF40M340STWEB DVB-T2 tryb hotelowy | 999 zł |
Telewizor GOGEN TVF40M340 40" LED | Bezpłatny transport | 999 zł |
Telewizor GoGEN TVF 40M340 STWEB LED 40'' Full HD | 999 zł |
Modyfikacje Gogen TVF 40M340 STWEB
Ceny na Gogen TVF 40M340 STWEB |
---|---|---|---|---|
Gogen TVF 32M340 STWEB 32 " | od 799 zł | 5 oferty | ||
Gogen TVF 40M340 STWEB 40 " | od 992 zł | 8 oferty | ||
Gogen TVF 43M340 STWEB 43 " | od 1 099 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →