Телевізор Gogen TVF 43M340 STWEB 43 "
Фото 3 |
Gogen TVF 43M340 STWEB 43 "
Екран:43 ", 1920x1080 пікс, 60 Гц, ідс 400 к/с, Direct LED
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Gogen TVF 43M340 STWEB 43 "
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Telewizor GOGEN TVF43M340 43" LED | 1 200 zł |
Telewizor GOGEN TVF43M340 43" LED TVF43M340STWEB | 1 200 zł |
Telewizor Gogen 43” TVF43M340STWEB DVB-T2 tryb hotelowy | 1 099 zł |
Telewizor GoGEN TVF 43M340 STWEB LED 43'' Full HD | 1 099 zł |
Telewizor SMART Gogen 43” TVF43M340STWEB DVB-T2 tryb hotelowy | 1 099 zł |
Модификації Gogen TVF 43M340 STWEB
Ціни на Gogen TVF 43M340 STWEB |
---|---|---|---|---|
Gogen TVF 32M340 STWEB 32 " | від 799 zł | 5 пропозицій | ||
Gogen TVF 40M340 STWEB 40 " | від 992 zł | 7 пропозицій | ||
Gogen TVF 43M340 STWEB 43 " | від 1 099 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →