Pedały ThrustMaster T-LCM Pedals
Zdjęcia 9 |
ThrustMaster T-LCM Pedals |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ThrustMaster 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ThrustMaster.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ThrustMaster T-LCM Pedals
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thrustmaster T-LCM Rubber Grip wykonane w całości z fakturowanej gumy nakłWykonane w całości z fakturowanej gumy nakładki zapewniające niespotykane dotąd wrażenia podczas wyścigów
Nowe właściwości k... więcejinematyczne (ruch stóp) we wszystkich trzech pedałach: hamulca, sprzęgła i przyspieszenia
Lepsza przyczepność podczas wyścigów — niezależnie od tego, czy grasz w butach, w samych skarpetach, czy bosymi stopami
Akcesorium łatwe w montażu i specjalnie zaprojektowane do zestawu pedałów Thrustmaster T-LCM Pedals
Zgodność z zestawem pedałów Thrustmaster T-LCM Pedals Amazon.plZłóż skargę | 93 zł |
Nakładki THRUSTMASTER Rubber Grip T-LCM 4060165Nakładki do zestawu pedałów Thrustmaster T-LCM Rubber Grip Ludzie mają bardzo wiele pasji i różnych zainteresowań. Dzięki tem... więceju życie daje większą radość, pozwala zrelaksować się i skutecznie walczyć z wszechobecnym dzisiaj stresem. Przykładem takiego zajęcia jest uczestnictwo w wirtualnych wyścigach samochodowych. W ten sposób użytkownik może przenieść się do świata, w którym niemożliwe nie istnieje. Co więcej, może poznać uczucia towarzyszące specjalistom podczas rzeczywistych rajdów. Jednakże w tym celu trzeba wyposażyć się w akcesoria, które zapewniają maksymalny poziom realizmu. Przykładem takiego produktu są nakładki Thrustmaster T-LCM Rubber Grip. Jest to wspaniałe uzupełnienie zestawu pedałów Thrustmaster T-LCM Pedals. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby miłośnik wirtualnej rzeczywistości mógł korzystać ze znakomitej przyczepności. Wspaniałe wrażenia podczas każdej rozgrywki Nakładki zostały opracowane w tak, aby podczas każdej rywalizacji użytkownik mógł doświadczyć niespotykanych dotąd wrażeń. Jest to możliwe dzięki temu, że elementy te zostały w całości wykonane z fakturowanej gumy. Dobra przyczepność w trakcie każdej gry Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, konstruktorzy przewidzieli miejsce na rozwiązanie, które zapewnia użytkownikowi bardzo dobrą przyczepność. W tym przypadku nie ma najmniejszego znaczenia to, czy gra się w butach, skarpetach, czy też na boso. Wszystko zależy od preferencji i upodobań gracza. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, zawsze możesz liczyć na fantastyczne doznania. Łatwość montażu Kolejnym ważnym atutem tego produktu jest łatwość instalacji. Dzięki temu gracz bardzo szybko może przystąpić do zabawy, a także w pełni zanurzyć się w świecie szybkości i rywalizacji. Nakładki Thrustmaster T-LCM Rubber Grip zostały specjalnie zaprojektowane do zestawu pedałów T-LCM Pedals. Wykonanie w całości z fakturowanej gumy, zapewniającej optymalne wrażenia podczas wyścigów Nowe właściwości kinematyczne (ruch stóp) we wszystkich trzech pedałach: hamulca, sprzęgła i przyspieszenia Lepsza przyczepność podczas wyścigów zarówno w przypadku korzystania z butów, jak i samych skarpet Akcesorium łatwe w montażu i specjalnie zaprojektowane do zestawu pedałów Thrustmaster T-LCM Pedals Electro.plZłóż skargę | 103 zł |
Nakładki THRUSTMASTER Rubber Grip T-LCM 4060165Nakładki do zestawu pedałów Thrustmaster T-LCM Rubber Grip Ludzie mają bardzo wiele pasji i różnych zainteresowań. Dzięki tem... więceju życie daje większą radość, pozwala zrelaksować się i skutecznie walczyć z wszechobecnym dzisiaj stresem. Przykładem takiego zajęcia jest uczestnictwo w wirtualnych wyścigach samochodowych. W ten sposób użytkownik może przenieść się do świata, w którym niemożliwe nie istnieje. Co więcej, może poznać uczucia towarzyszące specjalistom podczas rzeczywistych rajdów. Jednakże w tym celu trzeba wyposażyć się w akcesoria, które zapewniają maksymalny poziom realizmu. Przykładem takiego produktu są nakładki Thrustmaster T-LCM Rubber Grip. Jest to wspaniałe uzupełnienie zestawu pedałów Thrustmaster T-LCM Pedals. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby miłośnik wirtualnej rzeczywistości mógł korzystać ze znakomitej przyczepności. Wspaniałe wrażenia podczas każdej rozgrywki Nakładki zostały opracowane w tak, aby podczas każdej rywalizacji użytkownik mógł doświadczyć niespotykanych dotąd wrażeń. Jest to możliwe dzięki temu, że elementy te zostały w całości wykonane z fakturowanej gumy. Dobra przyczepność w trakcie każdej gry Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, konstruktorzy przewidzieli miejsce na rozwiązanie, które zapewnia użytkownikowi bardzo dobrą przyczepność. W tym przypadku nie ma najmniejszego znaczenia to, czy gra się w butach, skarpetach, czy też na boso. Wszystko zależy od preferencji i upodobań gracza. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, zawsze możesz liczyć na fantastyczne doznania. Łatwość montażu Kolejnym ważnym atutem tego produktu jest łatwość instalacji. Dzięki temu gracz bardzo szybko może przystąpić do zabawy, a także w pełni zanurzyć się w świecie szybkości i rywalizacji. Nakładki Thrustmaster T-LCM Rubber Grip zostały specjalnie zaprojektowane do zestawu pedałów T-LCM Pedals. Wykonanie w całości z fakturowanej gumy, zapewniającej optymalne wrażenia podczas wyścigów Nowe właściwości kinematyczne (ruch stóp) we wszystkich trzech pedałach: hamulca, sprzęgła i przyspieszenia Lepsza przyczepność podczas wyścigów zarówno w przypadku korzystania z butów, jak i samych skarpet Akcesorium łatwe w montażu i specjalnie zaprojektowane do zestawu pedałów Thrustmaster T-LCM Pedals... Mediaexpert.plZłóż skargę | 93 zł |
Nakładki THRUSTMASTER Rubber Grip T-LCM 4060165Nakładki do zestawu pedałów Thrustmaster T-LCM Rubber Grip Ludzie mają bardzo wiele pasji i różnych zainteresowań. Dzięki tem... więceju życie daje większą radość, pozwala zrelaksować się i skutecznie walczyć z wszechobecnym dzisiaj stresem. Przykładem takiego zajęcia jest uczestnictwo w wirtualnych wyścigach samochodowych. W ten sposób użytkownik może przenieść się do świata, w którym niemożliwe nie istnieje. Co więcej, może poznać uczucia towarzyszące specjalistom podczas rzeczywistych rajdów. Jednakże w tym celu trzeba wyposażyć się w akcesoria, które zapewniają maksymalny poziom realizmu. Przykładem takiego produktu są nakładki Thrustmaster T-LCM Rubber Grip. Jest to wspaniałe uzupełnienie zestawu pedałów Thrustmaster T-LCM Pedals. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby miłośnik wirtualnej rzeczywistości mógł korzystać ze znakomitej przyczepności. Wspaniałe wrażenia podczas każdej rozgrywki Nakładki zostały opracowane w tak, aby podczas każdej rywalizacji użytkownik mógł doświadczyć niespotykanych dotąd wrażeń. Jest to możliwe dzięki temu, że elementy te zostały w całości wykonane z fakturowanej gumy. Dobra przyczepność w trakcie każdej gry Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, konstruktorzy przewidzieli miejsce na rozwiązanie, które zapewnia użytkownikowi bardzo dobrą przyczepność. W tym przypadku nie ma najmniejszego znaczenia to, czy gra się w butach, skarpetach, czy też na boso. Wszystko zależy od preferencji i upodobań gracza. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, zawsze możesz liczyć na fantastyczne doznania. Łatwość montażu Kolejnym ważnym atutem tego produktu jest łatwość instalacji. Dzięki temu gracz bardzo szybko może przystąpić do zabawy, a także w pełni zanurzyć się w świecie szybkości i rywalizacji. Nakładki Thrustmaster T-LCM Rubber Grip zostały specjalnie zaprojektowane do zestawu pedałów T-LCM Pedals. Wykonanie w całości z fakturowanej gumy, zapewniającej optymalne wrażenia podczas wyścigów Nowe właściwości kinematyczne (ruch stóp) we wszystkich trzech pedałach: hamulca, sprzęgła i przyspieszenia Lepsza przyczepność podczas wyścigów zarówno w przypadku korzystania z butów, jak i samych skarpet Akcesorium łatwe w montażu i specjalnie zaprojektowane do zestawu pedałów Thrustmaster T-LCM Pedals... Avans.plZłóż skargę | 103 zł |
Thrustmaster Gumowe nakładki do pedałów T-LCMGwarancja:24 miesiące;Dodatk OleOle.plZłóż skargę | 93 zł |
Thrustmaster Gumowe nakładki do pedałów T-LCMGwarancja:24 miesiące;Inform RTV Euro AGDZłóż skargę | 93 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 649 zł
kierownica, przewodowy, do: PC (Windows), PS4, PS5, 16 przycisków, skrzynia biegów, povorot: 270° – 900°
od 707 zł
kierownica, przewodowy, do: PC (Windows), Xbox, 16 przycisków, skrzynia biegów, povorot: 270° – 900°
od 120 zł
pad, bezprzewodowy, do: PC (Windows), PS3, PS4, 11 przycisków, głośnik, żyroskop
od 863 zł
kierownica, przewodowy, do: PC (Windows), Xbox, 10 przycisków, skrzynia biegów, pełnowartościowe pedały, povorot: 900°
od 869 zł
kierownica, przewodowy, do: PC (Windows), Xbox, 15 przycisków, skrzynia biegów, povorot: 270° – 900°
od 479 zł
pad, przewodowy, bezprzewodowy, do: PC (Windows), Xbox, 15 przycisków
od 369 zł
kierownica, przewodowy, do: PC (Windows), PS3, PS4, Xbox, Switch, 15 przycisków, skrzynia biegów, povorot: 270° – 900°
od 999 zł
joystick, przewodowy, do: PC (Windows), 55 przycisków, regulator trakcji
od 435 zł
kierownica, przewodowy, do: Xbox, 9 przycisków, skrzynia biegów, povorot: 270°
od 1 090 zł
kierownica, przewodowy, do: PC (Windows), PS3, PS4, PS5, 14 przycisków, skrzynia biegów, pełnowartościowe pedały, povorot: 900°